O NAS

Inne szlaki to inne spojrzenie na spacery po Gdyni i okolicach Trójmiasta.
Odkrywanie miejsc schowanych w podwórzach, krzakach, na terenach trudno dostępnych.
Miejsca te nierzadko są kluczem do poznania historii tego miasta z morza i marzeń – oraz jego okolic.
Zapraszamy na wyprawę…

Prowadzący inne szlaki : Michał Miegoń

11201371_924408900957057_688327408_o

Michał ‚Goran’ Miegoń – muzyk, producent, miłośnik Gdyni, najmłodszy członek Koła Starych Gdynian.

Lider tria Kiev Office, gitarzysta The Shipyard, klawiszowiec Bubble Chamber. Współpracował z niezliczoną ilością uznanych artystów takich jak Jerzy Mazzoll, Karol Schwarz All Stars, Homosapiens, Heart & Soul i wielu innych.

Porusza się po wielu odcieniach muzyki : od elektroniki poprzez rock, improwizacje i piosenkę autorską. Jest jeden wspólny mianownik wszystkich jego muzycznych podróży – Gdynia. Często przemyca w tekstach i muzyce elementy związane z tym miastem.

Występował z powodzeniem w kraju (m.in. Off Festival, Open’er Festival, Jarocin, Węgorzewo Union of Rock, Męskie Granie) i zagranicą (MusikDirekt Sweden, Litwa, Niemcy, Szwajcaria). Nominowany do Nagrody Miasta Gdańsk dla Młodych Twórców w dziedzinie Kultury. Przygotowywał oprawy muzyczne wydarzeń miejskich, m.in. podczas Nocy Muzeów w Teatrze Gdynia Główna.

Od 2015 roku prowadzi bloga i stronę Inne Szlaki gdzie prezentuje nieznane historie prosto z zakamarków miasta Gdynia. Współpracuje z gazetą „Kurier Gdyński” oraz portalem eRatusz. Niekiedy wychodzi z informacjami prosto do zainteresowanych – jak podczas spaceru na festiwalu „Atrakcje” gdzie docierał na ostatnie portowe torfowiska i na najwęższe podwórko w śródmieściu…

 

Kontakt : inneszlakigdynia@gmail.com / + 48 505 73 57 57

 

Prowadzący : Marcin Lewandowski

Marcin Lewandowski

Kontakt : marwlewan@gmail.com/ + 48 508 330 076